piątek, 6 grudnia 2013

TAG : 15 dziwnych pytań.

Witam Was Kochani! Tym razem to ja - Oldżi, zrobię dla Was tag, bo dawno nic się tutaj nie działo, a na oodt przy zdjęciach o zmroku nie ma co liczyć (taki urok zimy!) ;-)

1. Czy masz jakieś przezwisko, którego używa tylko Twoja rodzina?Kiedy byłam mała mój wujek mówił do mnie Lolek, często nazywana byłam "młodą" albo "małą". Natomiast kiedy mój brat chciał mnie zdenerwować to mówił do mnie Aleksandra, a teraz to na mnie nie działa ;-)
2. Czy masz jakieś dziwne nawyki?Nie wiem czy można to nazwać nawykiem, ale zawsze jak nie wiem co jeść to sięgam po płatki z mlekiem.
Nawykiem chyba każdej z nas jest to, że otwieramy szafki z jedzeniem lub lodówki mimo tego, że wiemy, że nic tam nie ma lub mimo tego, że nie jesteśmy głodni. Włączanie telefonu mimo, że nikt nie napisał. Są to takie w miarę normalne, przystępne nawyki ;-)
3. Czy masz jakieś dziwne fobie?
Kiedyś obawiałam się nudy i rutyny. I to jest dziwne, bo przecież i tak żyłam w nudzie i rutynie, a obawiałam się tego w przyszłości. Jako przykładem podam zamartwianie się tym , że jak wyjdę za mąż, to zostanie tylko przyzwyczajenie, praca i rutyna. Teraz na szczęście mi to minęło ;-)
4. Jaką piosenkę potajemnie uwielbiasz i śpiewasz, kiedy jesteś sam/sama?
Myślę, że taką piosenką jest "Ta noc do innych jest niepodobna", którą śpiewa Maanam. Chociaż wiadomo, że często śpiewam nieświadomie piosenki, które gdzieś zasłyszałam ;-)
5. Co Cię najbardziej irytuje?Irytuje mnie jeśli ktoś pociąga nosem zamiast wysiąkać to w chusteczkę higieniczną! ;-)
6. Czy masz jakieś nerwowe nawyki?
Jak jestem w nerwach to dużo jem albo nie jem wcale. Jeśli mam w ręku długopis to zaczynam nim pstrykać lub kręcić. Jeśli z kimś mówię to za bardzo macham rękoma i przekręcam wyrazy lub mówię je niewyraźnie.
7. Po której stronie łóżka śpisz?
Zawsze od ściany ;-)
8. Jaki był Twój pierwszy pluszak i jakie się nazywał?
Z tego co pamiętam, to ja średnio lubiłam pluszaki, a wolałam całe gumowe lalki <nieodpustowe, bo ginęły natychmiastowo> z którymi kiedyś jakbym rozmawiała i wyobrażała sobie przyszłość. Później pluszaki zastępowała mi pałka, która była moim mikrofonem i nie przeczytałam nic, żadnej książki w czasach wczesnej podstawówki, jeśli jej przy sobie nie miałam :D
9. Jaki napój zawsze zamawiasz w starbucks?
Nie mam w pobliżu starbucks'a ;-)
10. Jaką urodową zasadę wyznajesz, ale właściwie nigdy się do niej nie stosujesz?
Według mnie zawsze <!> powinno się stosować przed prostowaniem <czy inną stylizacją włosów za pomocą gorącej temperatury> preparaty, aby ochronić nasze włosy przed tym wrzątkiem. Jednak ja często o tym zapominałam/ zapominam lub stwierdzam, że ten jeden raz nic mi się nie stanie.. a włosy cierpią! ;D
11. W którą stronę odwracasz twarz podczas prysznica?Mmm.. w prawo ;-)
12. Masz jakieś dziwne zdolności fizyczne?
Niestety, nie mam żadnych ;-)
13. Jakie niezdrowe jedzenie uwielbiasz i jesz je pomimo wszystko?
Ja ogólnie uwielbiam prawie wszystko,a zwłaszcza dobry kebab lub tortille ;-)
14. Czy masz swoje ulubione powiedzenie/wyrażenie, które wciąż powtarzasz?
Często powtarzam "idealnie!" i w sumie to tylko to słowo ostatnio u mnie za często gości, ale wyraża pozytywne emocje, więc nie mam nic przeciwko.
15. W czym śpisz?
Śpię w luźnych koszulkach, wysłużonych spodenkach dresowych, czasami w legginsach, starej piżamie i ogólnie czasami co się nawinie ;D

Okej, to by było na tyle. I lecę się uczyć angielskiego na korki. Szykuję dla Was ulubieńców miesiąca, tylko muszę to wszystko ładnie poukładać ;-)
Miłej nocy! ;*

3 komentarze: